2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Kujawsko-pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dobrzejewice
Dodane 21 maja 2024

Koordynator ds. projektów

Lokalizacja

Dobrzejewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się polskim producentem urządzeń oraz kompletnych linii technologicznych. W zawiązku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Koordynator ds. projektów.

Zakres obowiązków:

  • Opracowanie rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych dla nowych projektów oraz zmian w już istniejących.

  • Dobór materiałów z uwzględnieniem ich właściwości technicznych.

  • Obliczanie zapotrzebowania na materiał.

  • Samodzielne sporządzanie kosztorysów.

  • Oferowanie, zamawianie podzespołów oraz części do projektowanych i modernizowanych urządzeń.

  • Zdalna diagnostyka zainstalowanych urządzeń oraz nadzór nad usuwaniem wykrytych awarii, zapewnienie ciągłości pracy zakładu.

  • Wdrażanie nowych technologii i procedur w celu ciągłego doskonalenia działalności konstrukcyjnej i serwisowej.

  • Koordynowanie projektów technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne o kierunku mechanicznym.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Biegłe posługiwanie się oprogramowaniem Inventor lub innym programem do projektowania 3D.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie i przygotowanie dokumentacji technicznej.

  • Znajomość programów pakietu MS Office.

  • Duża samodzielność w realizowaniu zleconych zadań, odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

  • Skrupulatność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć rozwijania swoich kwalifikacji.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Ciekawy i młody zespół oraz przyjazną atmosferę.

  • Praca w dogodnych godzinach pracy.

CEDRUS sp. z o. o. sp. k. Łążyn 97A, 87-123 Dobrzejewice

Lokalizacja

Dobrzejewice,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dobrzejewice
ID: 919799541