2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Zachodniopomorskie
  6. Zarządzanie produkcją - Koszalin
Dział HR
Dodane 10 maja 2024

Koordynator ds. produkcji

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia.

Stanowisko: Koordynator ds. produkcji

Miejsce pracy: Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie przebiegu procesu produkcyjnego w celu zapewnienia zgodności z planem produkcji.
  • Przydzielanie zadań oraz nadzór nad wydajnością i jakością.
  • Szkolenie i motywowanie pracowników produkcyjnych.
  • Wdrażanie nowych technologii i procesów w celu poprawy efektywności produkcji.
  • Raportowanie efektywności produkcji, wydajności zespołów oraz kosztów.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów produkcyjnych, zarówno na bieżąco, jak i w dłuższym okresie.
  • Współpraca z międzywydziałowa w celu zapewnienia płynności procesu produkcyjnego.

Nasze wymagania

  • Średnie wykształcenie, mile widziane wyższe wykształcenie.
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z produkcją, zarządzaniem zespołem lub zarządzaniem operacyjnym.
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników produkcyjnych.
  • Umiejętność planowania, organizacji i nadzoru nad produkcją.
  • Zdolność do podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność analizy danych produkcyjnych w celu identyfikacji obszarów do poprawy.
  • Skuteczne zarządzanie czasem i priorytetami.
  • Odpowiedzialność za zespół i osiągnięte wyniki.

To oferujemy

  • Umowa o pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Dofinansowanie zajęć sportowych - karta MULTISPORT (opcje: Plus, Light, Kids)
  • Prywatna opieka medyczna - pakiety w LUXMED (różne pakiety medyczne do wyboru)
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów w wysokości od 50% lub 100% przez pracodawcę
  • Dofinansowanie nauki języków obcych w 50% przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach w UNIQA
  • ZFŚS i w jego obszarze - karty przedpłacone, dofinansowanie zakupu okularów
  • Pikniki rodzinne i sportowe
  • Paczki świąteczne
  • Program Poleceń Pracowniczych - można otrzymać od 2500 brutto za polecenie pracownika

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914651302