2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Koordynator ds. organizacji i nadzoru

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

 Miejsce pracy: Lublin i okolice

 Główne zadania:

  • Organizacja pracy nad ochroną fizyczną i sprzątaniem,

  • Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w podległym rejonie,

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji pracowniczej i obiektowej,

  • Dbanie o jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • Znajomość ustawy o ochronie osób i mienia,

  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,

  • Dopuszczenie do pracy z bronią obiektową,

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,

  • Sprawność w posługiwaniu się MS Office,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i samodzielność w działaniu,

  • Prawo jazdy kat. B.

Warunki pracy:

  • Umowę o pracę,

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość osobistego rozwoju i stałego podwyższania swoich kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: biuro[at]karabela.com.pl

lub kontakt telefoniczny 15 822 28 22 w. 212

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 918487660