2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Kujawsko-pomorskie
  6. Logistyka - Bydgoszcz
Dodane 14 maja 2024

Koordynator ds. obsługi floty

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis Stanowiska

  • Kompleksowa obsługa floty samochodowej ok 2500 pojazdów,

  • Wyznaczanie priorytetów, organizacja i koordynacja zadań podległego zespołu

  • Analizowanie, rozliczanie i opracowywanie dokumentów flotowych oraz szkodowych,

  • Bieżąca koordynacja i kontrola dostępności pojazdów, analiza przebiegów i stanu pojazdów,

  • Nadzór nad systemem GPS,

  • Nadzór nad szkodami, przeglądami, serwisem czy wymianą opon,

  • Planowanie i monitorowanie realizacji założonego planu zadań w porozumieniu z innymi działami firmy;

  • Kontrola wydatków związanych z flotą samochodów,

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty obsługi floty,

  • Udział w opracowywaniu bądź aktualizowaniu procedur/standardów/zasad związanych z zasadami użytkowania samochodów,

  • Tworzenie pism, raportów oraz innych dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Min. 2-3 letnie doświadczenia zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

  • Komunikatywna znajomość Język Angielskiego i / lub Języka Niemieckiego

  • Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wymagane czynne prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, sprawne zarządzanie czasem, samodzielność i komunikatywność

  • Skrupulatność / dokładność i terminowość

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 903842639