2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Wodzisław Śląski
Dodane 09 maja 2024

Koordynator ds. Marketingu w E-Commerce

Wynagrodzenie

4 400 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wodzisław Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Szukamy osoby na stanowisko Koordynator ds. marketingu w e-commerce, która będzie odpowiedzialna za koordynację i integrację działań zespołu w obszarze mediów społecznościowych, SEO, reklam i grafiki. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie kluczowym elementem naszego zespołu marketingowego, odpowiedzialna za osiąganie wyznaczonych celów i wyników.

Zadania:

  • koordynacja działań w obszarze mediów społecznościowych w tym wsparcie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych,

  • stałe monitorowanie trendów w SM i nowych technologii by dostosowywać pracę zespołu do zmieniającego się otoczenia.

Wymagania:

  • rozwój w obszarze marketingu internetowego oraz współpraca z członkami działów,

  • utrzymanie wspólnych działań zespołu i osiąganych przez nich wyników.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • praca na podobnym stanowisku bądź trwająca edukacja w tym kierunku.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole, gdzie pomysły i inicjatywy są mile widziane,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze zarządzania działaniami marketingu internetowego w e-commerce,

  • wsparcie ze strony zespołu,

  • benefity firmowe i atrakcyjne godziny pracy.

Jeśli jesteś osobą, która chce rozwinąć swoją karierę w obszarze marketingu cyfrowego i posiada chęć do nauki i rozwoju, to aplikuj do nas przez OLX.

Aby aplikować, prześlij swoje CV oraz krótkie podsumowanie, dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu.  Oddzwaniamy do osób, które chętnie zaprosimy na rozmowę.

Praca na siedzibie firmy w Wodzisławiu Śląskim.

Ogłoszenie dotyczy sklepu e-commerce z produktami prezentowanymi.

Aplikacje bez odpowiedzi na powyższe pytanie nie będą rozpatrywane.

Lokalizacja

Wodzisław Śląski,

Śląskie

Śląskie, Wodzisław Śląski
ID: 917131114