2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Katowice
  6. Sprzątanie - Bogucice
Dodane 20 maja 2024

Koordynator d/s usług czystościowych Górny Śląsk

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma zatrudni pracownika na stanowisko: Koordynatora d/s usług czystościowych na terenie Górnego Śląska

Twój zakres obowiązków

· Organizacja pracy na obiektach

· Dbanie o wysoką jakość i prawidłowość realizacji świadczonych usług;

· Utrzymywanie bieżących kontaktów z Administratorami nadzorowanych obiektów;

· Kontrolowanie jakości pracy podległych pracowników;

· Nadzór nad zamówieniami środków czystości i sprzętu;

· Prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem i świadczeniem usług na danym obiekcie;

· Nadzór nad optymalizacją kosztów, kontrola budżetu operacyjnego;

· Wsparcie Brygadzistów oraz inspektorów w procesie rekrutacji pracowników;

· Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy;

· Samodzielne rozwiązywanie problemów;

· Wdrażanie nowych kontraktów;

· Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz rozpowszechnianie jej oferty usług;

· Kosztorysowanie usług utrzymania czystości;

· Uczestnictwo w spotkaniach handlowych, negocjacjach, prezentacjach usługi.

Nasze wymagania

· Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami w sektorze usług utrzymania czystości;

· Otwartość i elastyczność w kontaktach z Klientem;

· Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i przywódcze;

· Umiejętność planowania własnej pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów;

· Umiejętność nadzoru nad budżetem i optymalizacji kosztów;

· Biegła obsługa komputera (MS Office);

· Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

· Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

· Umowa o pracę;

· Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;

· Narzędzia niezbędne do pracy – samochód, laptop, telefon;

· Miłą atmosferę w pracy;

· Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach;

· Wsparcie opiekuna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV przez portal OLX.

Kontakt telefoniczny: 51*******23

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 905887078