2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Radom
Dodane 17 maja 2024

Koordynator Centrum Stomatologicznego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego nowo otwieranego 6 gabinetowego centrum stomatologicznego w Radomiu „Nowa Stomatologia” poszukujemy Koordynatora Placówki Medycznej

Główne obowiązki na stanowisku

  • Organizacja i nadzór nad funkcjonowaniem Centrum Stomatologicznego oraz wykorzystaniem zasobów;

  • Nadzór nad pracą personelu i jakością świadczeń;

  • Opracowywanie i realizacja planu finansowego, odpowiedzialność za wynik finansowy;

  • Przygotowanie i przekazywanie dokumentacji zgodnie z procedurami;

  • Zarządzanie mieniem, sprzętem i gospodarką magazynową;

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi.

Oczekiwania od kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku managerskim (manager, kierownik, koordynator);

  • Wyższe wykształcenie;

  • Bardzo dobra umiejętność pracy administracyjnej z dużą ilością dokumentacji

  • Umiejętność kierowania zespołem, delegowania zadań i pracy zespołowej;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel);

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, zaangażowanie;

  • Odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność, terminowość.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i permanentnie rozwijającej się,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (do wyboru)

  • stabilną pracę w zgranym zespole,

  • miłą atmosferę w pracy.

  • Dofinansowanie do karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 918935408