2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

koordynator agencja pracy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma B2W Sp. z o.o. jest międzynarodową organizacją działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności jest m.in. outsourcing pracowniczy. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynatora w Agencji Pracy Tymczasowej.

Zakres obowiązków:

  • • rekrutacja pracowników,

  • • wprowadzanie pracowników do zakładów pracy,

  • • zarządzaniem pracownikami,

  • • kontrolowanie potrzeb klienta na bieżąco,

  • • rozwiązywanie bieżących problemów,

  • • raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • • prawo jazdy kat. B,

  • • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • • znajomość języka polskiego oraz ukraińskiego,

  • • wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu.

Oferujemy:

  • • pracę w stabilnej firmie,

  • • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagrodzeń,

  • • pracę w miłej atmosferze,

  • • telefon, samochód służbowy.

Kontakt

  • Tel. +48 515 682 163

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych jest B2W Sp. z o.o. ul. Celna 13/15 30-507 Kraków NIP: 6793235071 Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia ewentualnych przyszłych rekrutacji przez B2W Sp. z o.o. ul. Celna 13/15 30-507 Kraków

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910300968