2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siedlce
Dodane 29 kwietnia 2024

Konwojent art. spożywczych

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Stabilna Firma działająca w branży: alkohole, piwo, napoje, wody i soki,

poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

       Lokalizacja: Siedlce

Opis stanowiska:

  • konwojent / pomoc kierowcy przy załadunku i rozładunku art. spożywczych

  • szykowanie i wydawanie dostaw zgodnie z dokumentacją

Oczekujemy:

  • uczciwość i rzetelność

  • zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • pełne świadczenia socjalne – pełny ZUS

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2015 r., poz. 2135 z póź. zmianami).”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 831312845