2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Lubelskie
  5. Ochrona - Kazimierz Dolny
Dodane 05 maja 2024

Kontroler parkingów

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kazimierz Dolny

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

APCOA Parking Polska poszukuje osób na stanowisko kontrolera opłat parkingowych w Kazimierzu Dolnym

Opis stanowiska:

- kontrola parkingów

- wystawianie opłat dodatkowych

- serwis parkometrów (wymiana papieru, sprawdzenie poprawności działania)

Od kontrolerów oczekujemy:

- komunikatywności

- dyspozycyjności

- kultury osobistej

Oferujemy:

- wynagrodzenie 27,70 zł/godz. brutto

- forma zatrudnienia – umowa zlecenie

- elastyczny czas pracy

- szkolenie i wsparcie przy wdrożeniu

- telefon służbowy

- pracę w zgranym zespole w renomowanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem: 66*****12

APCOA Parking Polska Sp. z o.o. oświadcza,że dane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane przez rok od zakończenia rekrutacji, w związku z którą udostępnione zostały dane. Jednocześnie APCOA Parking Polska Sp. z o.o. informuje, że dane takie nie będą udostępniane innym podmiotom. Wyrażona powyżej zgoda może być w każdym czasie cofnięta, co oznaczać będzie zaprzestanie przetwarzania danych dla celów rekrutacji w APCOA Parking Polska Sp. z o.o. Osobom, których dane dotyczą przysługuje prawo dostępu,sprostowania danych, usunięcia ("prawo do bycia zapomnianym"),ograniczenia przetwarzania, przenoszenia oraz sprzeciwu, które mogą być realizowane po złożeniu odpowiedniego wniosku na adres mailowy spółki.

Lokalizacja

Kazimierz Dolny,

Lubelskie

Lubelskie, Kazimierz Dolny
ID: 866981891