2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Góra
Dodane 23 maja 2024

Kontroler jakości w firmie produkcyjnej poszukiwany

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Runoland poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. kontroli jakości

Zakres obowiązków

  • Kontrola, przyjęcia surowców/wyrobów gotowych.

  • Wydawanie surowców na produkcje

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.

  • Kontrola produkcji pod względem bezpieczeństwa żywności.

Nasze wymagania:

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej.

  • Mile widziana znajomość systemów jakości i bezpieczeństwa żywności, HACCP, IFS.

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ERP COMARCH XL

Lokalizacja

Góra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Góra
ID: 879456344