2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Miszewko
Dellner
Dodane 28 maja 2024

Kontroler Jakości, Dellner, Miszewko

Lokalizacja

Miszewko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań obejmuje m.in.:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację operacji kontroli jakości  na wszystkich etapach procesu, administrowanie dokumentacją powiązaną z produktem, wspieranie pozostałych zadań związanych z zapewnieniem jakości w organizacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub schematów elektrycznych

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym właściwą interpretację dokumentacji technicznej w tym języku

  • Proaktywne podejście do rozwiazywania problemów;

  • Komunikatywność

  • Mile widziane uprawnienia NDT oraz SEP; doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w branży przemysłowej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Nowoczesny budynek z zapleczem socjalnym

  • Atrakcyjne benefity (np. opieka medyczna, karta sportowa)

  • System świadczeń socjalnych (np. dofinansowanie wypoczynku)

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Dofinansowanie posiłków

  • Dodatkowe dni wolne od pracodawcy

  • Rozbudowane wdrożenie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Miszewko,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewko
ID: 831446420