2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Rzakta
KGL S.A.
Dodane 13 maja 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Rzakta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Oferujemy:

  • wdrożenie pod nadzorem doświadczonych pracowników

  • pracę w systemie zmianowym (12h)

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Twój zakres obowiązków:

  • badanie jakości i zgodności surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • nadzór nad dokumentacją jakościową

  • kontrola procesu produkcyjnego na zgodność z wymaganiami

  • nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

  • wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów

  • wewnątrzzakładowe badania z wykorzystaniem sprzętu laboratoryjnego

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe

  • mile widziane doświadczenie w obszarze kontroli jakości

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • umiejętność pracy w grupie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (12h)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzakta,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzakta
ID: 915263597