2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Mazowieckie
  6. Kontrola jakości - Celejów
Rekrutacja
Dodane 31 maja 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Celejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Brueggen Polska Sp. z o.o. Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych musli oraz batonów, współpracującym z największymi sieciami handlowymi w Polsce i za granicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszego zakładu produkcyjnego w Wildze poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński) Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola surowców, półproduktów i produktów na wszystkich etapach procesu produkcyjnego.

  • Kontrola przestrzegania zasad GMP/GHP w obszarze produkcji i magazynu.

  • Nadzór na prawidłowością działania HACCP.

  • Pobieranie i archiwizowanie próbek (surowce, półprodukty, wyroby gotowe).

  • Zgłaszanie reklamacji surowców, materiałów opakowaniowych oraz wyrobów gotowych.

  • Zwalnianie/blokowanie w systemie surowców, półproduktów, wyrobów gotowych (SAP QM).

  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji jakościowej

  • Wsparcie działu Jakości we wdrażaniu procedur.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie średnie (preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, gastronomia lub pokrewne).

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku w branży spożywczej,

  • Praktyczna znajomość systemów HACCAP, GMP/GHP, BRC, IFS.

  • Znajomość MS Office.

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność podejmowania decyzji.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Dokładność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 dni: 6.00-18.00, 3 dni wolne; 3 noce 18.00-6.00, 3 dni wolne)

Oferujemy:

  •  Zorganizowany transport do pracy z miejscowości: Maciejowice, Łaskarzew, Garwolin

  • Umowę o pracę w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach.

  • Pakiet benefitów: grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczną, bezpłatne wejścia na basen, deputaty produktowe, bony świąteczne.

Aplikuj online lub wyślij CV z nazwą stanowiska na adres e-mail.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Celejów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Celejów
ID: 918856610