2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Opolskie
  6. Kontrola jakości - Opole
ASSA ABLOY
Dodane 29 maja 2024

Kontroler Jakości

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Assa Abloy Mercor Doors to lider w produkcji systemów zabezpieczeniowych.  Nasze produkty cieszą się uznaniem Klientów na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Dobrzeń Wielki

Twój zakres obowiązków

  • Badanie jakości i zgodności surowców, komponentów, półproduktów oraz wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • Monitorowanie jakości produktów oraz raportowanie wyników poprzez bazę niezgodności oraz napraw

  • Nadzór nad dokumentacją jakościową TQM oraz listami kontrolnymi

  • Nadzór nad obszarem wyrobu niezgodnego

  • Wsparcie działu produkcji w codziennym rozwiązywaniu problemów

  • Przeprowadzanie audytów jakościowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Wykształcenie średnie

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w pracy

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości

  • Doświadczenie w audytowaniu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej

    ​​​​​​​Zbuduj z nami jakość! Dołącz do nas, jeśli cenisz sobie precyzję, detale i pasję do doskonalenia procesów.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918509793