2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Targówek
Dodane 16 maja 2024

Konsultantka w sklepie YVES ROCHER Atrium Targówek

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy dziewczyn do pracy w charakterze KONSULTANTKI

w sklepie partnerskim YVES ROCHER w centrum handlowym Atrium Targówek, Warszawa, ul.Głębocka 15 i w CH M1 Marki ul.Piłsudskiego 1

YVES ROCHER: marka-pionier w kosmetykach roślinnych. Od ponad 60 lat jesteśmy botanikami, żniwiarzami, producentami i pośrednikami w sprzedaży. Z naszych roślin dla Twojej skóry...

Zostań ambasadorką naszej marki!

Wymagana:

-gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

-uczciwość, energia, entuzjazm, zaangażowanie w wykonywaną pracę

-mile widziane doświadczenie w handlu i obsłudze klienta

Oferujemy:

-pracę na etat lub elastyczność zatrudnienia

-pakiet szkoleń

Zakres obowiązków:

-dbałość o wizerunek marki i profesjonalna obsługa wg standardów firmy

-budowanie relacji z klientami

-realizowanie sprzedaży, praca z programem sprzedażowym

-dbanie o estetyczny wygląd sklepu, ekspozycję towaru, zmiany wystroju

-przyjmowanie dostaw, zadania administracyjne i porządkowe

Zapraszamy do kontaktu, rozpoczęcie pracy od zaraz

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 918796429