2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 14:59

Konsultant(ka) ds. Obsługi klienta w j. polskim | tylko e-maile

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlineZapraszamy seniorów

Konsultant(ka) ds. Obsługi klienta w j. polskim (brak połączeń, tylko e-maile!)

Pogoda iście wakacyjna, a tak się składa, że nasz nowy projekt będzie dotyczył obsługi pasażerów jednej z bardziej znanych linii lotniczych…

Najważniejsze korzyści:

- brak rozmów telefonicznych- rozwiązujemy sprawy tylko za pośrednictwem e-maili

- godziny pracy- projekt pracuje od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-18:00, a Ty pracujesz 5 dni w tygodniu i na 8-godzinnych zmianach, co daje elastyczność i możliwość połączenia pracy z innymi aktywnościami!

- praca w biurze (Warszawa, Mokotów) czyli najlepsze towarzystwo przy kawie  ;)

Twoje zadania:

- obsługa zgłoszeń pasażerów znanych linii lotniczych za pomocą e-mail,

- budowanie pozytywnego wizerunku,

- wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:

- perfekcyjna znajomość języka polskiego (C2/Native),

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2),

- umiejętności interpersonalne, komunikatywność,

- zaangażowanie w rozwiązanie problemu klienta,

- umiejętność analitycznego myślenia,

- sprawna obsługa komputera,

- dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym (8h, 5 dni w tygodniu)

Co na Ciebie czeka:

- umowa cywilnoprawna (umowa zlecenie), stawka 27,70 zł brutto/h,

- program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy 500-2000 zł,

- dofinansowanie do karty Medicover Sport,

- prywatna opieka medyczna w Medicover,

- bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków,

- mnóstwo konkursów, w których można wygrać rewelacyjne nagrody,

- szkolenie, które w pełni przygotuje Cię do codziennej pracy,

- praca w biurze w doborowym towarzystwie, w międzynarodowym środowisku, w miejscu, w którym osłuchasz się z różnymi językami,

- realna możliwość zbudowania swojej ścieżki kariery poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych,

- praca w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work, uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników już trzeci rok z rzędu!

Nie czekaj- aplikuj już dziś!

*rekrutację prowadzimy zdalnie!

Tagi:

praca w call center, praca call center, obsługa klienta, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Poland, customer service, praca dla studenta, Warszawa, Teleperformance Warszawa.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 915270493