2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gliwice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Śródmieście
Douglas Polska Sp z oo
Dodane 13 maja 2024

Konsultant-Sprzedawca

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów poprzez wykorzystanie fachowej wiedzy produktowej i sprzedażowej,
  • Codzienny rozwój warsztatu makijażu, pielęgnacji i dobierania zapachu,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Aktywne uczestnictwo w promocjach, konkursach i akcjach organizowanych lokalnie.

Nasze wymagania

  • Pierwsze zdobyte doświadczenie w sprzedaży,​
  • Otwartość na ludzi,
  • Nieustanna chęć poprawiania swoich umiejętności,
  • Znajomość kosmetycznych nowinek i najnowszych trendów.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Rozbudowany system szkoleniowy,
  • Możliwość testowania i zdobywania wiedzy dot. wielu wspaniałych i luksusowych kosmetyków.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 915261519