2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Bałuty
Dodane 20 maja 2024

Konsultant / OD ZARAZ / Bez doświadczenia

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Dołącz do naszego zespołu jako Konsultant ds. Akcji Reklamowych w Łódźi!

Rozpocznij pracę i odbierz pierwsze wynagrodzenie już w ciągu TYGODNIA!

Nie masz doświadczenia? Żaden problem! Jesteśmy gotowi szkolić Cię od podstaw!

Wymagania:

• Wiek: 18-30 lat

• Pozytywne nastawienie i determinacja

• Energia i chęć do pracy z ludźmi

• Brak konieczności posiadania doświadczenia zawodowego

Oferujemy:

• Pracę w pełnym wymiarze godzin

• Atrakcyjne wynagrodzenie od 4000ZL do 7000ZL netto miesięcznie

• Wypłaty co tydzień oraz bonusy i premie

• Specjalistyczne szkolenia i wyjazdy integracyjne sponsorowane przez firmę

• Przyjazną atmosferę i profesjonalne wsparcie zespołu

• Perspektywę rozwoju w ramach struktur firmy

Obowiązki:

• Konsultowanie klientów na żywo

• Rozpowszechnianie informacji o firmie i partnerach

• Wypełnianie raportów oraz praca z dokumentami

Gotowy na nowe wyzwania? Zapisz się na rozmowę kwalifikacyjną dzwoniąc pod numer:

Lódź: 7.8.4.4.6.4.8.9.4

Kraków: 5.3.7.8.4.6.9.5.9

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 919496097