2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Dolnośląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Wrocław
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 28 kwietnia 2024

Konsultant kancelarii ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 2015 r. zajmujemy się kompleksową obsługą prawną spraw z funduszami sekurytyzacyjnymi, firmami windykacyjnymi, bankami, firmami pożyczkowymi i innymi podmiotami na etapie polubownym, sądowym oraz egzekucyjnym.

W związku z rozwojem zakresu działalności poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmuje:

- telefonowanie do klientów, aby poinformować o produktach, usługach firmy

- odbieranie telefonów od klientów i udzielanie odpowiedzi na ich pytania i wątpliwości

- prowadzenie dokładnej dokumentacji on-line w bazie klientów

Wymagania:

- umiejętność z zakresu komunikacji, zarówno pisemnej, jak i werbalnej

- umiejętność obsługi systemów telefonicznych

- doskonała umiejętność aktywnego słuchania

- zorientowanie na cele i zdrową konkurencję

- bardzo dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne

- status studenta

Oferujemy:

- ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

- dzięki jakości i rzetelności mamy satysfakcję i adekwatną wypłatę z pracy

- proponujemy partnerskie podejście i dobry klimat w pracy

- pełne wsparcie merytoryczne

- dzięki profesjonalnym szkoleniom nawet osoby bez doświadczenia szybko odnajdą się w pracy

- jasny i przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki

- system, w którym czujemy naszą pracę w portfelu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem przez formularz OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 891643062