2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podlaskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Hajnówka
Dodane 08 maja 2024

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży

Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile

Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Nasze wymagania

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich

Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą

Dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 763221716