2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Śląskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 28 maja 2024

Konsultant infolinii Travel Assistance (bez sprzedaży)

Wynagrodzenie

5 115 - 5 684 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

AXA Assistance jest częścią międzynarodowej Grupy AXA. Naszą rolą jest przede wszystkim pomoc klientom w zaskakujących dla nich sytuacjach życia codziennego, w Polsce jak i na świecie. Nasi partnerzy biznesowi, to tak jak my, znane na świecie firmy, które klienci od lat darzą zaufaniem. AXA Assistance to również zespół świetnie zgranych ze sobą pracowników. Praca u nas to przyjemność, pomagamy innym i robimy to ze szczerej pasji. Czas spędzany w biurze, nierzadko przenosi się na przyjaźnie poza pracę. Jesteśmy wobec siebie otwarci i dzielimy się wiedzą, dlatego masz pewność, że poza świetną atmosferą masz też szansę na rozwój zawodowy. Nie czekaj! Dołącz do nas i razem przenośmy góry!

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych klientów potrzebujących pomocy

  • weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących świadczeń

  • organizacja pomocy przy użyciu naszej sieci usługodawców (np. zorganizowanie wizyty w placówce medycznej lub wizyty domowej lekarza pierwszego kontaktu za granicą)

  • współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners

Nasze wymagania:

  • Język polski na poziomie ojczystym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej)

  • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub innych języków obcych na poziomie umożliwiającym komunikację będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Chęć pracy w trybie hybrydowym: 3 dni Home Office, 2 dni stacjonarnie z biura w Ostrawie (konieczność dojazdu)

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 weekendy pracujące w miesiącu)

  • Umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy

  • Obsługa pakietu MS Office

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne stałe w wysokości 28 000 CZK brutto oraz premie kwartalne

  • Pracę na pełen etat

  • 25 dni urlopu i 5 dni dodatkowego urlopu na opiekę nad bliskimi

  • Regularne premie kwartalne

  • Podwyższone dopłaty za pracę w weekendy oraz na nocnych zmianach

  • Bony żywnościowe w wysokości 150 Kč już od 1. dnia oraz wyżywienie w niedalekiej odległości od firmy

  • Kartę MultiSport, Pluxee Flexi Pass lub Medicover opieka lekarska (dopłata 500 Kč/miesięcznie)

  • Home Office 3 dni w tygodniu (po przeszkoleniu) włacznie z wyposażeniem w sprzęt IT do Twojego domowego biura (notebook, monitor, stacja dokująca)

  • Dodatek za Home Office (dodatek 750 Kč/miesięcznie)

  • Rozwojowe programy i kursy, kursy v ramach platformy LinkedIn Learning

  • W pełni pokryte ubezpieczenie na życie

  • Ubezpieczenie emerytalne

  • Ubezpieczenie turystyczne na całą Europę za darmo obejmujące sporty wysokiego ryzyka i pomoc samochodową na drogach

  • Przyjazny zespół kolegów

  • Przekąski i napoje w biurze

  • Bardzo łatwo dostępne nowoczesne biura w Nova Karolina Park w centrum Ostravy

... i wiele wiele więcej (zniżki u naszych partnerów itd.)

Nasz Dział HR znajduje się w Czechach (gdzie również znajduje się nasze biuro) - dlatego też pierwszy kontakt z Kandydatem odbędzie się w j. angielskim.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 867277395