2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Konstancin-Jeziorna
Dodane 11 maja 2024

Konsultant ds. Ubezpieczeń i Finansowania

Wynagrodzenie

4 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

O nas

Witaj w świecie inGreen360.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach i finansowaniu samochód elektrycznych.

Aktualnie poszukujemy do zespołu Konsultanta ds. Ubezpieczeń i Finansowania. Osoby, która zajmie się obsługą potencjalnych klientów z naszej bazy, zainteresowanych zakupem ubezpieczenia i/lub finansowania na zakup samochodu. Nie musisz sam/a szukać klientów.

Twoim zadaniem będzie sprzedaż i doradztwo w zakresie ubezpieczeń oraz finansowania dla klientów, którzy sami się do nas zgłaszają.

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych wszystkich towarzystw, ubezpieczeń GAP oraz pozostałych produktów ubezpieczeniowych do klientów z naszej bazy (nie musisz sam/a pozyskiwać klientów)

  • sprzedaż usług finansowych (kredyty i leasingi)

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami

  • dbałość o wysoką jakość obsługi

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych i/lub usług finansowych - kredyty/leasingi

  • łatwość nawiązywania kontaktów, budowania dobrych relacji interpersonalnych, pozytywne nastawienie do działania, komunikatywność,

  • mile widziane wykształcenie wyższe oraz prawo jazdy kat. B

  • kreatywność, pomysłowość, otwartość na naukę i zdobywanie nowych umiejętności

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • dostęp do ofert wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych a także do ofert pakietów dealerskich

  • Umowę o pracę / Umowę zlecenie / B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

  • współpracę z influencerami przy tworzeniu materiałów marketingowych

  • hybrydowy sposób pracy - w naszym biurze w Kawęczynku (Konstancin-Jeziorna) oraz zdalnie

  • elastyczne godziny pracy

Lokalizacja

Konstancin-Jeziorna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
ID: 917390129