2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 16 maja 2024

Konsultant ds. Obsługi Klientów Biznesowych

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Remote Biznes to rozwojowy obszar, w którym specjalizujemy się w telefonicznej obsłudze i sprzedaży produktów kredytowych dla Klientów biznesowych.

Nie tylko pomagamy przedsiębiorcom w ich codziennym bankowaniu, ale również wspieramy rozwój ich działalności gospodarczych. Naszym celem jest kompleksowa opieka nad Klientem i skuteczne finalizowanie sprzedaży.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie czeka Cię przyjazne i pełne szacunku środowisko pracy wynikające z różnorodności, doświadczeń i motywacji otaczających Cię osób.

Obowiązki:

  • Telefoniczna sprzedaż i obsługa Klientów Banku Millennium posiadających jednoosobową działalność gospodarczą

  • Zdalne uruchamianie produktów kredytowych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Realizacja miesięcznych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (matura nie jest wymagana)

  • Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta w sektorze finansowym i/lub ubezpieczeniowym

  • Zdolność słuchania i nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność mówienia językiem korzyści

 Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów biznesowych

Oferujemy:

  • Premie sprzedażowe, wypłacane co miesiąc

  • Pracę hybrydową w godzinach 9-17:00 (50% z domu, 50% z biura)

  • Profesjonalne szkolenia wstępne

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju i wzrostu wynagrodzenia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Środki od pracodawcy na benefity takie, jakie lubisz - karta multisport, bony zakupowe i tysiące innych (kafeteria MyBenefit)

  • Nowoczesne narzędzia do pracy również z domu - laptop, oprogramowanie, akcesoria

  • Idealny dojazd do pracy- okolice metra Pole Mokotowskie, a dla rowerzystów- monitorowany parking

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 810898159