2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Rawa Mazowiecka
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Konsultant ds. obsługi klienta

WYMAGANE ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Opis stanowiska:

- Wsparcie w monitorowaniu portfela klientów z przeterminowanymi należnościami,

- Kontakt z dłużnikami telefoniczny i mailowy,

- Obsługa korespondencji oraz raportowanie w systemie COMOTEL,

Wymagania:

-Stopień niepełnosprawności,

-Wysoka komunikatywność (brak lęku rozmowy telefonicznej),

-Umiejętność dynamicznej rozmowy,

-Dobra organizacja pracy własnej,

-Pewność siebie,

-Umiejętność obsługi komputera,

Oferujemy:

-Możliwość pracy zdalnej po tygodniowym wdrożeniu w biurze w Rawie Mazowieckiej,

-Umowa o pracę,

-Po okresie próbnym – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

-Multisport (50/50), LUXMED

Zapraszamy do aplikowania :)

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 915189200