2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 15 maja 2024

Konsultant ds. lokalizacji i montażu

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds. Lokalizacji i Montażu, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie pomiarów pod miejsca montażowe na nowe paczkomaty oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej ( wymiary itp.) wraz ze zdjęciami i przesyłanie jej do biura. Dodatkowo, osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w prostych pracach montażowych, wymagając minimalnej wiedzy technicznej.

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż słupków zabezpieczających,

  • Przygotowywanie dokumentacji pod montaż nowych paczkomatów

  • Regulacja drzwiczek i innych elementów,

  • Resetowanie urządzeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie techniczne (lub smykałkę) umożliwiające wykonywanie czynności serwisowych

  • Prawo jazdy kategorii B - obligatoryjnie,

  • Gotowość do pracy na terenie Polski i pracy w terenie

  • Umiejętności techniczne oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,

  • Zaangażowanie i rzetelność w działaniu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie min. 5000 zł netto,

  • Pracę od poniedziałku do piątku z możliwością ustalenia elastycznych warunków,

  • Pracę wyjazdową w terenie z zapewnionym opłaconym noclegiem w lokalizacjach,

  • Samochód służbowy również do użytku prywatnego,

  • Wszelkie narzędzia potrzebne do pracy oraz wsparcie techniczne,

  • Otwartość na różnego rodzaju umowy.

Jeśli jesteś osobą skrupulatną, zaangażowaną i posiadającą doświadczenie techniczne, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 918496160