2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Dąbie
Kinga Konopik-Łuczyńska
Dodane 28 maja 2024

Konsultant Biura Obsługi Klienta - BMW Bońkowscy

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli cechuje Cię wytrwałe dążenie do celu, troskę o Klienta łączysz z motywacją do osiągania jak najlepszych wyników, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem BMW, który obecnie do swojego Zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

KONSULTANT BIURA OBSŁUGI KLIENTA.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Telefoniczna obsługa Klienta

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów oraz udzielanie aktualnych informacji Klientom firmy

  • Umawianie wizyt serwisowych

  • Przekazywanie ofert handlowych klientom

  • Realizacja procesów zgodnie ze standardami marki BMW

  • Praca w systemie oraz terminarzu.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta

  • Doświadczenie w telefonicznych rozmowach handlowych

  • Wysokorozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania długotrwałych relacji z Klientem

  • Cierpliwość w kontaktach z Klientem

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii za osiągnięte wyniki

  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie

  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej

  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin

  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości poprzez liczne szkolenia z tego zakresu.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 918236883