2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Częstochowa
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Dźbów
Kontakt 573-207-648
Dodane 29 maja 2024

Konstruktor - Technolog w Częstochowie od Zaraz!

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Aktualnie dla Naszego Klienta w Częstochowie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konstruktor-Technolog

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowego oprzyrządowania dla wdrożenia nowych rozwiązań z wykorzystaniem Solid Works

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej w programie CAD

  • Projektowanie przyrządów do usprawnień związanych z produkcją

  • Kontakt z dostawcami w zakresie realizacji projektów

  • Praca w zintegrowanym systemie zarządzania i rozliczania produkcji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomość obsługi programu CAD

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność praktycznego myślenia, zorientowanego na aspekty jakościowe i kreatywne rozwiązania

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, samodyscyplina, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość nieustannego rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wiedzy

  • Pakiet socjalny

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Praca na 1 zmianę

Aplikuj bądź zadzwoń pod nr.5-7-3-2-0-7-6-4-8!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 918491995