2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Witaszyce
Dodane 14 maja 2024

Konstruktor / Technolog

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Witaszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma PAKIET s.c. zajmująca się produkcją mebli hotelowych, sklepowych i biurowych poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko: KONSTRUKTOR / TECHNOLOG

OPIS STANOWISKA:

-opracowywanie projektów konstrukcji mebla,

-projektowanie mebli w programie AutoCAD, Inventor,

-tworzenie innowacyjnych koncepcji wzorniczych mebli,

-tworzenie i aktualizowanie wewnętrznej dokumentacji technicznej,

-współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technologicznych,

-rozliczanie i raportowanie prac projektowych

WYMAGANIA:

-min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

-znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego oraz opracowywania dokumentacji technicznej,

-znajomość zagadnień technicznych z zakresu produkcji mebla

OFERUJEMY:

-pracę w miłym zespole,

-pracę od zaraz, zatrudnienie na umowę o pracę,

-wsparcie przełożonych,

-atrakcyjne wynagrodzenie,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres email lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 627-401-418

''PAKIET'' Zbigniew Wechterowicz i Paweł Berek s.c., ul. Zakrzewska 15, 63-230 Witaszyce

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Witaszyce,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Witaszyce
ID: 882079731