2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Piła
AGNIESZKA
Dodane 01 czerwca 2024

Konstruktor-Technolog

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor-Technolog

Oferta kierowana jest zarówno do młodych i utalentowanych inżynierów, jak również do doświadczonych konstruktorów.

UNIMETAL jest wiodącym polskim producentem zaawansowanych urządzeń diagnostycznych. Kompleksowo dostarczamy pełne wyposażenie dla stacji kontroli pojazdów, serwisów i warsztatów samochodowych.

Miejsce pracy: Złotów

Obowiązki:

  • projektowanie układów mechanicznych, elektromechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz innych stosowanych w urządzeniach do diagnostyki pojazdów i automatyzacji procesów przemysłowych,

  • projektowanie kompletnych urządzeń, maszyn i rozwiązań,

  • prace rozwojowe dot. obecnie produkowanych przez firmę urządzeń i maszyn,

  • przygotowanie procesów technologicznych i produkcyjnych,

  • współpraca z innymi działami firmy biorącymi udział w projektach.

Wymagania:

  • wiedza i umiejętności techniczne z zakresu inżynierii mechanicznej,

  • umiejętność użytkowania oprogramowania typu CAD,

  • umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole,

  • ciekawe wyzwania i rozwój w zakresie inżynierii na poziomie światowym,

  • udział w projektach międzynarodowych,

  • uczestnictwo w targach i szkoleniach,

  • możliwości nauki oraz rozwoju swoich kompetencji i pasji,

  • świadczenia socjalne

Wynagrodzenie jest uzgadniane z kandydatem/kandydatką indywidualnie w zależności od jego/jej kompetencji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami którzy prześlą swoje CV poprzez platformę OLX - kontakt zwrotny odbędzie się poprzez platformę OLX lub telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie i podpisanie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 847780705