2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Stęszew
Dodane 13 maja 2024

Konstruktor CAD.

Lokalizacja

Stęszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

1/ zakres obowiązków

-opracowywanie i nadzorowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów produkowanych przez Firmę POL-PLAN

- sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej w systemie CAD (3D i 2D),

- przygotowywanie nowych koncepcji, tworzenie nowych produktów oraz  wprowadzanie zmian w już istniejących projektach,

2/ wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne

- biegła obsługa oprogramowania Autodesk Autocad

- obsługa oprogramowania Autodesk Inventor (mile widziane)

- doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowo - aluminiowych

- sumienność  i dokładność

- umiejętność samodzielnej i terminowej realizacji zadań

3/ oferujemy

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

-  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- stabilne warunki zatrudnienia i bardzo dobre warunki finansowe

Lokalizacja

Stęszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Stęszew
ID: 917926075