2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Śmiłowo
Dodane 09 maja 2024

Konserwator (złota rączka)” do Zakładu Produkcyjnego w Śmiłowie

Lokalizacja

Śmiłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Oferta pracy w sklepie mięsnym “Zakłady Mięsne Łuków” na stanowisko konserwator na umowę o pracę.

Obowiązki:

- prace konserwatorskie na terenie zakładu

- szpachlowanie, malowanie, kładzenie glazury

- naprawa pokryć dachowych

- naprawa/wymiana zamków, zawiasów, samozamykaczy

- drobne prace ślusarskie i stolarskie

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów

- dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:

- wynagrodzenie na pełnym etacie,

- prowizję uzależnioną od wyników sprzedaży,

- kartę pracowniczą do wykorzystania w sklepach firmowych (150 zł),

- umowę o pracę,

- pracę zmianową,

- pracę w profesjonalnym i doświadczonym zespole,

- możliwość awansu w strukturach firmy,

Osoba aplikująca na W/W stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. Z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Lokalizacja

Śmiłowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śmiłowo
ID: 904630368