2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Międzyrzec Podlaski
Dodane 22 kwietnia 2024

Konserwator urządzeń produkcyjnych

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SEDAR S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Sedar S.A. w Międzyrzecu Podlaskim

OPIS STANOWISKA:

  • Usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń;

  • Modernizacja i usprawnianie elementów linii;

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi;

  • Kontrola, naprawa i regulacje elementów parku maszynowego.

WYMAGANIA:

  • Mile widziana znajomość mechanicznych i pneumatycznych systemów sterowania;

  • Odpowiedzialność za utrzymanie w ruchu ciągłym maszyn produkcyjnych;

  • Znajomość zagadnień mechanicznych związanych z przekazywaniem napędu;

  • Mile widziane uprawnienia elektryczne – eksploatacja do 1kV.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość uczestnictwa w projektowaniu i planowaniu nowoczesnych inwestycji;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia;

  • Pakiet  socjalny: m.in. talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży;

  • Prywatna opieka medyczna.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 725673194