2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bielany
Dodane 29 maja 2024

Konserwator / Złota rączka, niepełny etat, Bielany

Wynagrodzenie

3 200 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Stanowisko: Konserwator, specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Warszawa, Bielany

Zakres obowiązków:

  • W dużym skrócie: odpowiadasz za stan techniczny firmy i utrzymanie infrastruktury,

  • Naprawiasz drobne usterki na terenie firmy, wymieniasz części eksploatacyjne np. wymiany żarówek, bezpieczników, sterowników, naprawa rolet itp.

  • Zajmujesz się obsługą systemów klimatyzacji, wentylacji, sprężonego powietrza, itp.

  • Na bieżąco monitorujesz pracę oraz stan techniczny maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcji oraz należących do infrastruktury,

  • Współpracujesz z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego oraz infrastruktury - większość maszyn ma swój zewnętrzny serwis,

  • Dbasz o terminowe przeglądy, przeprowadzasz przeglądy, naprawy maszyn,

  • Diagnozujesz przyczyny, analizujesz usterki techniczne oraz rozwiązujesz problemy w sytuacjach awaryjnych,

  • Przestrzegasz wewnętrznych instrukcji, procedur i ustaleń, włączając w to utrzymanie czystości i bezpieczeństwa pracy wg standardu 5S,

  • Okazjonalnie wykonujesz prace na wysokości powyżej 3 m,

  • Realizujesz powierzone zadań z uwzględnieniem zasad i filozofii działania firmy.

Kogo szukamy?

  • Masz udokumentowane doświadczenie w pracach związanych z konserwacją i naprawą maszyn,

  • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności manualne, zmysł i wiedzę techniczną,

  • Umiesz lutować i naprawiać drobną elektronikę,

  • Sprawnie posługujesz się dokumentacją techniczną,

  • Lubisz, jak wszystko działa sprawnie i z własnej inicjatywy dbasz o to,

  • Cechuje Cię odpowiedzialność, terminowość, rzetelność,

  • Dobrze organizujesz sobie czas pracy,

  • Jesteś samodzielny, ale potrafisz też współpracować z innymi ludźmi,

  • Obsługujesz komputer i znasz pakiet MS Office,

  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B.

Mile widziana będzie także znajomość:

  • instalacji elektrycznych (uprawnienia SEP), pneumatycznych oraz hydraulicznych,

  • komputerów jednopłytkowych i urządzeń do automatyzacji typu smart dom,

  • j. angielskiego umożliwiająca czytanie instrukcji technicznej.

Co możemy Ci zagwarantować?

  • wynagrodzenie ok. 40 zl brutto/h - ok. 3200-3500 zł brutto/msc przy połowie etatu, 7000 zł brutto za pełny etat

  • współpracę w niepełnym wymiarze godzin - 1/2 etatu lub więcej,

  • umowę B2B / umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy / umowę zlecenie - jak wolisz,

  • wynagrodzenie podstawowe wypłacane zawsze na czas,

  • pracę między godzinami 8:00 a 16:00 od poniedziałku do piątku,

  • przeszkolenie do pracy i wdrożenie na stanowisko - krok po kroku,

  • możliwość uczenia się, rozwoju i awansu w organizacji,

  • udogodnienia typu: parking firmowy, zaplecze kuchenne,

  • wolne dni między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem oraz w inne długie weekendy,

  • 2 razy do roku spotkania integracyjne firmy,

  • pracę w zespole, w którym mówimy do siebie po imieniu, rozmawiamy szczerze i otwarcie, wyjaśniając sprawy na bieżąco,

  • długotrwałe, stabilne zatrudnienie.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Daj się poznać! Aplikuj!

Etapy rekrutacji:

  • 1. Przegląd aplikacji pod kątem kluczowych wymagań (dajemy każdemu informację zwrotną)

  • 2. Rozmowa online z rekruterką z wybranymi kandydatami

  • 3. Rozmowa z pracodawcą z wybranymi kandydatami

  • 4. Decyzja o współpracy

Kim jesteśmy?

LC Elektronik wspiera producentów urządzeń dla elektroniki w integrowaniu różnych technologii i dostarczaniu najlepszych rozwiązań. Współpracuje z kilkunastoma krajami na całym świecie i eksportuje produkty na wszystkie kontynenty. LC Elektronik tworzy zgrany 40-osobowy zespół.

Jako pracodawca, stawiamy na zapewnienie stabilnego zatrudnienia, dobrych warunków pracy, jasnych zasad wynagradzania. Słuchamy ludzi, zmieniamy to, co nie działa, wychodzimy naprzeciw potrzebom. Chcemy rozwijać naszą firmę i naszych pracowników.

Lokalizacja firmy: Pułkowa 58, Warszawa Bielany

Rekrutację dla firmy  LC Elektronik prowadzi Tobea, agencja zatrudnienia nr 12139.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 916923471