2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Kajetany
Dodane 16 maja 2024

Konserwator – hydraulik/elektryk

Lokalizacja

Kajetany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od kilkunastu lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 16 placówek w Polsce i 8 filii zagranicznych.

Zatrudni na stanowisko: Konserwator – hydraulik/elektryk

Miejsce pracy: Kajetany k. Nadarzyna ul. Mokra 7

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac w zakresie robót instalacyjnych, elektrycznych i ogólnobudowlanych związanych zestałą konserwacją elementów budynku, instalacji i urządzeń zamontowanych w obiekcie, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, kanalizacji, klimatyzacji, wentylacji, instalacji elektrycznych

  • obsługa systemu zarządzania budynkiem BMS

  • usuwanie awarii urządzeń

  • utrzymywanie w ciągłym ruchu urządzeń poprzez prawidłową konserwację

  • dokonywanie przeglądów i kontroli pracy urządzeń, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji wentylacji/klimatyzacji, sanitarnych, centralnego ogrzewania, kanalizacji, inst. elektrycznych

  • bieżąca weryfikacja budynku/obiektu w zakresie ewentualnych usterek i wad

    Wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • minimum 5 lat doświadczenia

  • prawo jazdy kat B

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

  • gotowość do pracy zmianowej

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

Lokalizacja

Kajetany,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kajetany
ID: 918637235