2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Mielno
Dodane 08 maja 2024

Konserwator Floryn Mielno

Wynagrodzenie

4 650 - 6 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mielno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy poszukuje na stanowisko KONSERWATOR:

Obowiązki:

  • naprawa usterek oraz utrzymanie w pełnej sprawności pokoi hotelowych,

  • bieżąca konserwacja urządzeń w hotelu,

  • dbanie o teren zielony oraz urządzenia ogrodnicze

  • raportowanie przeprowadzonych napraw zwierzchnikowi.

Wymagania:

  • chęć do pracy,

  • zmysł techniczny,

  • gotowość do pracy w elastycznym grafiku pracy,

  • dokładność, dociekliwość, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z możliwością rozwoju zawodowego,

  • praca bez zakwaterowania

  • możliwość tworzenia wyjątkowego obiektu,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia

    Forma zatrudnienia oraz wynagrodzenie do uzgodnienia.

Lokalizacja

Mielno,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mielno
ID: 804609567