2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Skrzyszów
Dodane 23 maja 2024

konserwator budynku

Lokalizacja

Skrzyszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Capek Sp. z o.o. z siedzibą w Skrzyszowie (www.capek.pl) poszukuje pracowników na stanowisko:

Konserwator Budynku

Celem stanowiska jest utrzymywanie w dobrym stanie technicznym pomieszczeń i obszarów należących do firmy. Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • nagrody półroczne,

  • bogaty pakiet socjalny (karta multisport, ubezpieczenie grupowe i wypadkowe, prywatna opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne)

wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku np. konserwatora budynku, pracownika budowlanego,

  • doświadczenie w usuwaniu awarii, drobnych naprawach, pracach ogólnobudowlanych,

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe,

  • mile widziane uprawnienia UDT podesty ruchome przejezdne,

  • obsługa elektronarzędzi i urządzeń warsztatowych,

  • dokładność i staranność,

  • zdolności manualne,

zakres obowiązków:

  • usuwanie awarii i usterek na terenie firmy,

  • prace remontowo – konserwacyjne, wykończeniowe oraz ogólnobudowlane (biura, hale produkcyjne, teren należący do firmy),

  • naprawy mechaniczne i ślusarskie (biura, hale produkcyjne, teren należący do firmy),

  • monitorowanie stanu technicznego budynku, hal oraz terenu należącego do firmy,

  • odśnieżanie placów, wewnętrznych dróg dojazdowych,

  • prace porządkowe,

Perspektywy rozwoju i poszerzenia obowiązków:

  • wspomaganie działu utrzymania ruchu w prowadzonych przez nich pracach,

  • obsługa maszyn CNC,

  • konserwacja maszyn i urządzeń.

Lokalizacja

Skrzyszów,

Śląskie

Śląskie, Skrzyszów
ID: 918891610