2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Kobierzyce
Dodane 13 maja 2024

Konserwator budynków, stanu technicznego pomieszczeń i otoczenia

Lokalizacja

Kobierzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Dynamicznie rozwijająca się sieć przychodni Twój Lekarz zatrudni na stanowisko Konserwatora budynków, stanu technicznego pomieszczeń i otoczenia.

Miejsce pracy: Wrocław i gmina Kobierzyce (lokalizacja przychodni Twój Lekarz dostępna jest na stronie internetowej Twój Lekarz).

Zakres obowiązków:

1.      Prace ogólnobudowlane i remontowe pomieszczeń (np. malowanie, tapetowanie).

2.      Konserwacja i naprawa elementów wyposażenia pomieszczeń, mebli.

3.      Konserwowanie i naprawianie instalacji elektrycznej np. wymiana gniazd elektrycznych, wentylatorów, oświetlenia, czujników zmierzchu itp.

4.      Konserwowanie i naprawianie instalacji hydraulicznej, wodno-kanalizacyjnej np. wymiana baterii, zaworów, białego montażu, udrażnianie kanalizacji.

5.      Naprawy ślusarskie np. naprawa i montaż samozamykaczy, zamków, klamek, szyldów itp.).

6.      Opieka i konserwacja terenów wokół budynku siedziby firmy o powierzchni około 800 m2 (raz w tygodniu) oraz porządkowanie terenu o powierzchni 1500 m2 raz na kwartał – zbieranie śmieci, usuwanie chwastów, pielenie części wybrukowanej, koszenie trawnika (posiadamy własną koparkę), dosadzanie nowych roślin, opcjonalnej: wywożenie skoszonej trawy i dosadzanie nowych roślin.

7.      Transport zaopatrzenia, materiałów i urządzeń pomiędzy przychodniami sieci Twój Lekarz.

Oczekiwania:

1.      Doświadczenie na podobnym stanowisku.

2.      Dyspozycyjność od poniedziałku do soboty 40 godzin w tygodniu– niektóre prace są możliwe do wykonania tylko wieczorami lub w soboty po zakończeniu przyjęć pacjentów w przychodni.

3.      Sumienność, zaangażowanie i uczciwość.

4.      Prawo jazdy kat. B.

5.      Uprawnienia elektryczne do 1 kV.

Zapewniamy:

1.      Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stałym wynagrodzeniem miesięcznym.

2.     Samochód służbowy do pracy.

3.     Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Prosimy o wysyłanie swoich CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów znajduje się na stronie internetowej Twój Lekarz w zakładce RODO.

Lokalizacja

Kobierzyce,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Kobierzyce
ID: 917960909