2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jaworzno
Dodane 14 maja 2024

Konfekcjoner - pakowacz

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

JagoPRO Sp. z o.o. – nowoczesna fabryka produktów w opakowaniach ciśnieniowych, europejski lider wśród producentów kosmetyków, parafarmaceutyków, chemii gospodarczej i technicznej w formie aerozoli, poszukuje pracowników na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

·        Pakowanie produktów gotowych i półproduktów na linii produkcyjnej,

·        Wkładanie gotowych opakowań do kartonów lub na palety,

·        Obsługiwanie urządzeń pakujących,

·        Etykietowanie produktów gotowych i oznaczanie według przyjętych zasad,

·        Odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.

Wymagania:

·        Zdolności manualne,

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem,

·        Chęci do pracy oraz do nauki,

·        Umiejętność pracy zespołowej,

·        Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudniania
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + dodatki
  • pakietową opiekę medyczną Medicover
  • kartę sportową
  • paczki okazjonalnie dla pracowników

Szczegółowe warunki zatrudnienia zostaną przedstawione wybranym kandydatom podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Do przesyłanych CV proszę o załączenie poniższej klauzuli:

"Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez Jago-Pro Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisku Konfekcjoner - pakowacz."

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 668526929