2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 25 kwietnia 2024

GUTEBORN dział obst, praca na magazynie

Wynagrodzenie

60 - 86 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Prosimy podczas składania aplikacji napisać, czy mają Państwo auto, czy aplikuje jedna bądź więcej osób. Osoby zgłaszające się prosimy o napisanie również od kiedy mogą wyjechać do pracy.

Niemiecka firma zatrudni osoby do pracy na kompletacji zamówień, dział warzywa i owoce. (ok.4-6 stopni Celsjusza)

BEZ JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

Miejsce pracy:

Guteborn koło Zwickau, Niemcy.

Opis stanowiska

-Kompletacja zamówień, przy użyciu terminalu dotykowego

Zbieranie zamówień wózkiem elektrycznym niskiego składowania

Wynagrodzenie:

13.50 euro na godzinę (brutto) plus premie motywacyjne i frekwencyjne od 0.5 do 7 euro brutto na godzinę.

Za pracę w niedzielę dodatek 50%, za pracę w święta dodatek 100%.

Wymiar pracy:

Praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do końca zamówień 7.5-9h.

Przeważnie 8-9h dziennie.

Praca odbywa się od poniedziałku do niedzieli, sobota jest wolna.

Niedziela pracująca, ale inny dzień w tygodniu wolny.

Praca 5 dni w tygodniu

Czego oczekujemy i doceniamy:

  • Dużym plusem jest własne auto.

  • Chęci do pracy

  • Sumienności i uczciwości

  • Koleżeńskości

Co oferujemy?

  • Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

  • Premie oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

  • Zakwaterowanie (295 euro już z wszystkimi opłatami) oraz transport busami do miejsca pracy. W przypadku korzystania z własnego samochodu przysługuje zwrot kosztów dojazdu, w zależności od przebytych km.

  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora brygadzisty.

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Po 9 miesiącach otrzymania kontraktu bezpośrednio od naszego klienta

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 870222329