2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gubin
Adrian Sikorski
Dodane 28 maja 2024

Komisjoner Pick by Voice w Lübbenau, stawka 14.15€/h, 80km od Gubina

Wynagrodzenie

9 000 - 9 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

UWAGA!!! Oferta pracy bez zakwaterowania, skierowana do osób ze strefy przygranicznej na codzienny dojazd do pracy.

Mile widziane grupy zorganizowane z własnym środkiem transportu.

Headway Logistic  składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Lübbenau (80km od miejscowości Gubin) jako komisjoner art. spożywczych przy pomocy słuchawki w języku polskim oraz wózka elektrycznego w systemie trzyzmianowym.

Opis stanowiska:

kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki,

dwa działy:

  • Troso - suchy o temperaturze pokojowej, (napoje, chipsy, konserwy, makarony, mąka),

  • Frisch - chłodny o temperaturze 5-10°C, (warzywa, owoce, nabiał, jogurty),

Wymagania:

• ukończone 18 lat,

• własny samochód,

• znajomość liczebników w języku niemieckim jako warunek konieczny,

• motywacja i chęć do pracy,

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

umowę o pracę w niemieckiej firmie na warunkach niemieckich,

ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,

• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,

• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),

• płatny urlop 24 dni w skali roku,

• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,

• pełny etat wynosi 151,67 godzin miesięcznie, (AZK),

• system pracy trzyzmianowy,

• stawka w wysokości 14.15€ brutto/godz.

• wynagrodzenie od 1600€ do 1800€ netto/miesięcznie,

premia od wydajności,

dodatek za godziny nocne (25%), niedziele (50%), święta (100%).

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń lub wyślij do nas dokumenty aplikacyjne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Adrian Sikorski - Specjalista ds. Rekrutacji

Headway Logistic — Naszą pracą jest znaleźć Ci Pracę!!!

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 918320717