2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Sosnowiec
Adrian Sikorski
Dodane 28 maja 2024

Komisjoner art. spożywczych, 14.50/h, zakwaterowanie 240€, Grossbeeren

Wynagrodzenie

9 400 - 10 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

(Oferta pracy z zakwaterowaniem)

Headway Logistic  składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Grossbeeren w rejonie południowego Berlina jako komisjoner art. spożywczych przy pomocy słuchawki w języku polskim oraz wózka elektrycznego w systemie jednozmianowym.

Opis stanowiska:

kompletowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki,

dwa działy:

  • Troso - suchy o temperaturze pokojowej, (napoje, chipsy, konserwy, makarony, mąka),

  • Frisch - chłodny o temperaturze 5-10°C, (warzywa, owoce, nabiał, jogurty),

Wymagania:

• ukończone 18 lat,

• własny samochód,

• motywacja i chęć do pracy,

• doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

umowę o pracę w niemieckiej firmie na warunkach niemieckich,

ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,

• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,

• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),

• płatny urlop 24 dni w skali roku,

• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,

• pełny etat wynosi 151,67 godzin miesięcznie, (AZK),

• stawka w wysokości 14.50€ brutto/godz.

• wynagrodzenie od 1650€ do 2000€ netto/miesięcznie,

zakwaterowanie w promieniu 8km od miejsca pracy,

• koszt zakwaterowania wraz z mediami płatne 240€ miesięcznie pobierane z wynagrodzenia,

premia wydajnościowa

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń lub wyślij do nas dokumenty aplikacyjne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Adrian Sikorski - Specjalista ds. Rekrutacji

Headway Logistic — Naszą pracą jest znaleźć Ci Pracę!!!

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 918314449