2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Podlaskie
  6. Kucharz - Białystok
  7. Kucharz - Centrum
Dodane 13 maja 2024

KOKU SUSHI zatrudni na stanowisko POMOC KUCHENNA

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KOKU SUSHI powiększa zespół!

Poszukujemy uśmiechniętych, zaangażowanych miłośników pracy w gastronomii do dłuższej współpracy!

NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE - uczymy od podstaw:) Jeżeli uwielbiasz nowe wyzwania i motywuje Cię praca w przyjaznym zespole młodych ludzi - to praca dla Ciebie :)

Oferujemy pracę na stanowisku pomoc kuchenna z możliwością nauki i szkolenia na Sushi Mastera!

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • terminowe wypłaty

  • możliwość dołączenia do multisportu

  • obiady pracownicze

  • elastyczny grafik/praca zmianowa

  • napiwki

  • kwartalny system premiowy

  • możliwości rozwoju i awansu

  • przyjazny zespół oraz opiekę Sushi Chefów

    Oczekujemy:

  • dyspozycyjności

  • statusu studenta/ucznia szkoły policealnej

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki i odpowiedzialności

  • punktualności

  • uśmiechu, kultury osobistej i budowania pozytywnego wizerunku firmy

  • chęci rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

    Główne obowiązki:

  • przygotowywanie dań i półproduktów zgodnie z obowiązującym standardem i recepturami

  • dbanie o czystość kuchni i stanowiska pracy

  • realizowanie założeń i celów firmy

  • znajomość menu i produktów Koku Sushi

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Dołącz do nas ! Czekamy na Twoje CV ze zdjęciem :) Oferta wyłącznie do dłuższej współpracy, nie sezonowej. Do zobaczenia w KOKU!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 918069449