2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Poznań
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Stare Miasto
Dodane 18 maja 2024

Klinika medycyny estetycznej i kosmetologii zatrudni Kosmetologa

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Wykonujemy zabiegi na profesjonalnym i nowoczesnym sprzęcie oraz wysokiej klasy kosmetykach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego - kosmetolog,

  • doświadczenia min. 2-letniego na stanowisku kosmetolog,

  • umiejętności w wykonywaniu podstawowych usług kosmetycznych,

  • doświadczenia w pracy z klientem,

  • umiejętności sprzedażowych,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • wysoko rozwiniętej empatii - nastawienia na zadowolenie klienta,

  • punktualności, dbałości o ład i porządek, miłego usposobienia.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów na twarz i ciało z użyciem najnowszych urządzeń i technologii,

  • przeprowadzenie dokładnego wywiadu z Klientem, tworzenie planów zabiegowych, udzielanie porad dotyczących pielęgnacji,

  • wykonywanie podstawowych zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej i upiększającej,

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • aktywna sprzedaż usług.

Kandydatom oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • pracę na najwyższej jakości urządzeniach - zaawansowanych technologiach Hi-Tech,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lenis, ul. Wierzbowa 6/1U, 61-853 Poznań

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 620386878