2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Opolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Opole
ASSA ABLOY
Dodane 29 maja 2024

Kierownik Zmiany - Produkcja Dobrzeń Wielki

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Assa Abloy Mercor Doors to lider w produkcji systemów zabezpieczeniowych.  Nasze produkty cieszą się uznaniem Klientów na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Zmiany

Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki

 Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego,

  • Zapewnienie terminowej realizacji planów produkcyjnych,

  • Czynny udział we wprowadzaniu usprawnień procesu produkcyjnego,

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,

  • Nadzór nad właściwym i kontrolowanym przepływem materiałów w obrębie produkcji,

  • Egzekwowanie przestrzegania dyscypliny, higieny oraz bezpieczeństwa pracy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: inżyniera produkcji),

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procesów produkcyjnych i ich optymalizacji,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie za osiągane cele,

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej,

  • Szkolenia i rozwój zawodowy.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 916944692