2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie produkcją - Piła
Dodane 10 maja 2024

Kierownik zmiany – dział druku

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w kraju i jednym z największych pracodawców w regionie. Drukujemy produkty, które pomagają naszym klientom osiągać sukces w biznesie. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Jesteśmy firmą otwartą na różnorodność i zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko kierownika zmiany.

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłową organizacją i przebiegiem procesów produkcyjnych,

  • podejmowanie działań optymalizacyjnych proces produkcyjny przy zachowaniu terminowej realizacji zleceń,

  • analiza i ocena jakości produktów pod względem norm obowiązujących w poligrafii, zgłaszanie reklamacji wewnętrznych, udział w spotkaniach produkcyjnych,

  • efektywne zarządzanie podległym zespołem – wyznaczanie celów, planowanie, przydzielanie i delegowania zadań oraz weryfikacja ich realizacji,

  • nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, instrukcji oraz standardów wewnętrznych obowiązujących w zakładzie (egzekwowanie przestrzegania przepisów BHP, prawa pracy)

  • ·motywowanie, rozwój kompetencji, umiejętności oraz oceny efektywności podległego zespołu, rozwiązywanie sytuacji kryzysowych,

  • planowanie grafików, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz udzielanie urlopów pracownikom podległym w obrębie zmiany.

Nasze wymagania:

  • preferowane wykształcenie: średnie bądź wyższe (mile widziane poligraficzne),

  • m.in. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją, mile widziane w branży poligraficznej,

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z obszarem druku,

  • bardzo dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne: komunikatywność, rozwiązywanie konfliktów, praca zespołowa, delegowanie zadań, asertywność,

  • zdolności managerskie – planowanie, organizowanie, monitorowanie oraz kontrola realizacji zadań w podległym zespole,

  • znajomość przepisów prawa pracy,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i podejmowania szybkich i trafnych decyzji w trudnych sytuacjach,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz narzędzi Lean Management.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i system premiowy,

  • nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych, premie świąteczne,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dostęp do kart sportowych na preferencyjnych warunkach,

  • szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języków obcych,

  • proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy na najnowocześniejszych maszynach,

  • przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 914596460