2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Skierniewice
Dodane 03 maja 2024

Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy osób do wieloletniej współpracy. Jako nasz pracownik otrzymujesz możliwość rozwoju wielu nowych umiejętności w ramach przejrzyście wyznaczonej ścieżki kariery.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcji;

  • Organizowanie produkcji i nadzór nad pracą podległych pracowników;

  • Odpowiedzialność za organizację pracy;

  • Planowanie produkcji;

  • Nadzór nad logistyką;

  • Dbałość o zachowanie efektywności procesu produkcyjnego;

  • Współpraca z pozostałymi zmianami oraz działami firmy w celu realizacji założonych celów;

  • Nadzorowanie parametrów pracy maszyn i jakości wyrobów;

  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji z branży spożywczej;

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej ;

  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole;

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon oraz laptop

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914643262