2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bochnia
Dodane 29 maja 2024

Kierownik warsztatu, bazy sprzętowej, mechanik

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Poszukujemy nowego pracownika

Zakres obowiązków:

• zarządzanie i organizacja pracy warsztatu mechanicznego oraz koordynowanie zadaniami;

• diagnostyka i eliminowanie awarii występujących w samochodach;

• dbanie o jakość usług naprawczych floty przedsiębiorstwa;

• pilnowanie terminów i okresu przeglądów okresowych , wymian olejów , badań technicznych.

Nasze wymagania:

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

• znajomość któregoś z systemów diagnostycznych TEXA lub KTS

• doświadczenie w pracy mechanika samochodowego, znajomość budowy samochodów ciężarowych. Im większe doświadczenie tym lepiej.

• zdolności organizacyjne, doświadczenie w zarządzaniu pracownikami;

• komunikatywność, sumienność oraz odpowiedzialność;

To oferujemy: • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie; • umowę o pracę; • atrakcyjne wynagrodzenie; • system premiowy; • pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV oraz kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 901389204