2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Mazowieckie
  5. Ochrona - Warszawa
  6. Ochrona - Wawer
Dodane 13 maja 2024

Kierownik usług ochrony

Wynagrodzenie

8 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wawer

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

HR for Business Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

KIEROWNIK USŁUG

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległymi pracownikami bezpośredniego nadzoru oraz liniowymi na obiektach

  • uczestnictwo w wyznaczonych przedsięwzięciach firmowych tj; projekty, narady

  • zarządzanie pracą podległego zespołu, tworzenie grafików, rozliczeń w systemie i360

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług umożliwiających pozyskanie referencji i zapewniających wysokie zadowolenie klientów

  • nadzorowanie terminowości wykonania zadań na obsługiwanych kontraktach przez podległych pracowników

  • podejmowanie działań naprawczych związanych z otrzymanymi zgłoszeniami reklamacyjnymi

  • organizowanie, przydzielanie pracy oraz rekrutacji pracowników na nowym kontrakcie

  • raportowanie nieprawidłowości do przełożonego

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika usług ochrony – warunek konieczny

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony i pozwolenie na broń – warunek konieczny

  • mile widziane poświadczenie bezpieczeństwa

  • umiejętność planowania pracy, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji pod presją czasu

  • komunikatywności i umiejętności współpracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • dyspozycyjności i zaangażowania

  • znajomości obsługi komputera

  • czynnego prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy (auto, telefon, komputer )

  • możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej

  • szkolenie wdrożeniowe

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wawer
ID: 918015046