2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rzeszów
Dodane 24 maja 2024

Kierownik stoisko mięsne Delikatesy Centrum

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu.

  • Profesjonalna obsługa Klienta na stoisku

  • Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów.

  • Zapewnienie standardów czystości oraz jakości na stoisku

  • Pilnowanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

  • Dbałość o stoisko mięsne – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w organizacji pracy zespołu.

  • Doświadczenie w branży handlowej

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowych

Sprawdź co możemy Ci zaoferować!

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Równoważny system czasu pracy

  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię miesięczną

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 901236790